Digitus | 4K All-in-One Video Bar Pro – Video Conference System | DS-55580
- Код товара: 432963
- EAN: 4016032487043
- MPN: DS-55580
485.82€
Без налога: 401.50€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 480.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 63 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.23 кг |
| Net weight | 1.93 кг |
| Producer product name | DS-55580 |
| Producer product family | 4K All-in-One Video Bar Pro – Video Conference System |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Разрешение видео | 3840 x 2160 пикселей |