Enabot | Family Robot IP Camera | ROLA PetPal
- Код товара: 433625
- EAN: 6972822120614
- MPN: WH287304
170.14€
Без налога: 140.61€
| Производитель | Enabot |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | HK |
| Gross depth (mm) | 233.00 мм |
| Gross height (mm) | 234.00 мм |
| Gross width (mm) | 233.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 154.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.15 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 68 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Producer product name | ROLA PetPal |
| Producer product family | Family Robot IP Camera |
| Мегапиксели | 5 МП |
| Максимальное разрешение видео | 2880 x 1620 пикселей |
| Тип камеры | Indoor |
| Слоты памяти | Micro SD, Max. 256GB |