Deepcool Decorative Case Bits | PIXEL | Black
- Код товара: 433644
- EAN: 6933412796695
- MPN: R-PIXEL-BK100-G-1
2.49€
Без налога: 2.06€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 6.00 мм |
| Gross height (mm) | 4.00 мм |
| Gross width (mm) | 6.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 50000 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product family | Decorative Case Bits |
| Producer product name | PIXEL |
| Цвет товара | Black |