Genesis Zircon 500 | Wireless/Wired | Gaming Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | White
- Код товара: 434581
- EAN: 5901969443950
- MPN: NMG-2114
24.88€
Без налога: 20.56€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 96.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.098 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.202 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Тип | Wireless/Wired |
| Producer product name | Zircon 500 |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 60 M |
| Sensors | Optical |
| Тип устройства | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 10000 точек на дюйм |
| Программируемые кнопки мыши | Yes |
| Цвет товара | White |
| Длина кабеля | 1.6 м |
| Тип свича | Mechanical |
| Тип соединения | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |