HUTT Windows Cleaning Robot | C65 | Corded | 3800 Pa | White
- Код товара: 435792
- EAN: 6971820286650
- MPN: C65
336.59€
Без налога: 278.17€
| Производитель | HUTT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 354.00 мм |
| Gross height (mm) | 169.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1700 гр. |
| Plastic (No PET) | 200 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.90 кг |
| TI weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 96 шт. |
| Gross weight | 2.90 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Remote control | Yes |
| Ширина | 14.5 см |
| Высота | 29.5 см |
| Глубина | 8.5 см |
| Емкость водного резервуара | 0.08 л |
| Мощность | N/A Вт |
| Producer product name | C65 |
| Producer product family | Windows Cleaning Robot |
| Тип устройства | Corded |
| Емкость батареи | 650 мА·ч |
| Время работы | 20 мин |
| Мощность всасывания | 3800 Па |
| Цвет товара | White |