Goobay | Outdoor Patch Cable, U/UTP | 94392
- Код товара: 436499
- EAN: 4040849943928
- MPN: 94392
7.80€
Без налога: 6.45€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | 94392 |
| Producer product family | Outdoor Patch Cable, U/UTP |
| Gross depth (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 205.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Palette Qty | 669 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.905 кг |
| Net weight | 0.845 кг |
| Тип | CAT 6 |
| Длина кабеля | 20 м |