Goobay Network cable | CAT 6 U/UTP | AWG 23/1 | Cable length: 100 m | Black
- Код товара: 436505
- EAN: 4040849572937
- MPN: 57293
25.33€
Без налога: 20.93€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 640.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 160.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 275 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Gross weight | 2.01 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Producer product family | Network cable |
| Другие особенности | Cable length: 100 m |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Тип кабеля | AWG 23/1 |
| Цвет товара | Black |