Goobay Outdoor Patch Cable | CAT 6/6A U/UTP | AWG 24/1 | Cable length: 15 m | Black
- Код товара: 436508
- EAN: 4040849554339
- MPN: 55433
8.83€
Без налога: 7.30€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 64.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.072 кг |
| Palette Qty | 3058 шт. |
| Gross weight | 0.327 кг |
| Net weight | 0.255 кг |
| Producer product family | Outdoor Patch Cable |
| Другие особенности | Cable length: 15 m |
| Producer product name | CAT 6/6A U/UTP |
| Тип кабеля | AWG 24/1 |
| Цвет товара | Black |