Eaton UPS | 5P1550IRG2 | 1550 VA | 1350 W
- Код товара: 436651
- EAN: 3553340710322
- MPN: 5P1550IRG2
1 176.52€
Без налога: 972.33€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 550.00 мм |
| Gross height (mm) | 165.00 мм |
| Gross width (mm) | 595.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 960.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.96 кг |
| TI weight (kg) | 14.00 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 22.66 кг |
| Net weight | 18.70 кг |
| Producer product name | 5P1550IRG2 |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 1350 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Емкость | 1550 ВА |
| Частота входящего переменного тока | 50-60 Гц |
| Размеры (ШхГхВ) | 438 x 555 x 43.2 мм |