Eaton UPS | 9PX3000IRTN | 3000 VA | 3000 W
- Код товара: 436657
- EAN: 743172081445
- MPN: 9PX3000IRTN
3 289.23€
Без налога: 2 718.37€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Gross depth (mm) | 550.00 мм |
| Gross height (mm) | 165.00 мм |
| Gross width (mm) | 595.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 960.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.96 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 1.5 кг |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 31.96 кг |
| Net weight | 28.00 кг |
| Producer product name | 9PX3000IRTN |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 3000 Вт |
| Топология ИБП | On line |
| Емкость | 3000 ВА |
| Размеры (ШхГхВ) | 440 x 605 x 86.5 мм |