Xiaomi | Aluminum Frame Luggage 26" | Grey | 5500 g | Luggage
- Код товара: 437141
- EAN: 6941812797570
- MPN: BHR9079GL
197.84€
Без налога: 163.50€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | Aluminum Frame Luggage 26" |
| Gross depth (mm) | 768.00 мм |
| Gross height (mm) | 315.00 мм |
| Gross width (mm) | 498.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.12 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 5.50 кг |
| Net weight | 5.00 кг |
| Тип аксессуара | Luggage |
| Вес | 5500 гр. |
| Материал | Polycarbonate/Polyester |