Xiaomi Wireless Mouse Lite 2, White | Xiaomi
- Код товара: 437156
- EAN: 6941812792995
- MPN: BHR8915GL
8.37€
Без налога: 6.92€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 8 мм |
| Gross height (mm) | 12 мм |
| Gross width (mm) | 4 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 95.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.038 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000000384 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6000 шт. |
| Gross weight | 0.108 кг |
| Net weight | 0.07 кг |