Shure Charge case only, microphones not included | AMV-CHARGE | Black
- Код товара: 437687
- EAN: 042406819305
- MPN: AMV-CHARGE
153.94€
Без налога: 127.22€
| Производитель | Shure |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 101.60 мм |
| Gross height (mm) | 51.00 мм |
| Gross width (mm) | 76.20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 29.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4376 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | AMV-CHARGE |
| Producer product family | Charge case only, microphones not included |
| Цвет товара | Black |