Apple Lightning to Digital AV Adapter | White
- Код товара: 439007
- EAN: 195949333002
- MPN: MW2P3ZM/A
56.72€
Без налога: 46.88€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2904 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Producer product name | Lightning to Digital AV Adapter |
| Цвет товара | White |