Lenovo Stereo Headset | 4XD1Q30302 | Built-in microphone | Bluetooth
- Код товара: 440220
- EAN: 195892104292
- MPN: 4XD1Q30302
53.24€
Без налога: 44.00€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 381 шт. |
| Net weight | 0.11 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Double-sided boom microphone; Three mic noise suppression technology to ensure superior call quality |
| Producer product name | 4XD1Q30302 |
| Producer product family | Stereo Headset |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Talk time (single charge) | 31 ч |
| Playback time (single charge) | 60 ч |