Mercusys | Bluetooth Nano USB Adapter
- Код товара: 440733
- EAN: 6957939002176
- MPN: MA530
5.52€
Без налога: 4.56€
| Производитель | Mercusys |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Palette Qty | 4167 шт. |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Volume (m3) | 0.000024 м³ |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.24 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Наименование продукта | Bluetooth Nano USB Adapter |