Mio MiVue SmartBox IV (mini USB or USB-C ports)
- Код товара: 442307
- EAN: 4713264287921
- MPN: 5413N7280002
31.24€
Без налога: 25.82€
| Производитель | Mio |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 43.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 660 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.19 кг |
| Producer product name | MiVue SmartBox IV (mini USB or USB-C ports) |