Fixed | Liquid Silicone Cable USB-C/USB-C, 2m, 60W | FIXDLS-CC2-WH
- Код товара: 443240
- EAN: 8591680147304
- MPN: FIXDLS-CC2-WH
10.59€
Без налога: 8.75€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 46.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 193.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 9732 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | FIXDLS-CC2-WH |
| Producer product family | Liquid Silicone Cable USB-C/USB-C, 2m, 60W |
| Цвет товара | White |