Fixed USB-C Car Charger, 20W | FIXCC20N-C-BK
- Код товара: 443419
- EAN: 8591680164592
- MPN: FIXCC20N-C-BK
8.82€
Без налога: 7.29€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 28.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5610 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | FIXCC20N-C-BK |
| Producer product family | USB-C Car Charger, 20W |
| Input | DC 12/24V |
| Выход | USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67, PD 3.0 max. 20W |
| Цвет товара | Black |