Goobay 12 V Power Supply (36 W/3.0 A), Black | 64980
- Код товара: 443929
- EAN: 4040849649806
- MPN: 64980
16.90€
Без налога: 13.97€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2842 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Тип | Power Supply |
| Output type | DC Plug |
| Producer product name | 64980 |
| Producer product family | 12 V Power Supply (36 W/3.0 A), Black |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Тип ввода | Europlug |