Dell | KM555 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Lithuanian | Black | Bluetooth
- Код товара: 444514
- EAN: 2000001334355
- MPN: 580-BBVW
43.85€
Без налога: 36.24€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | KM555 |
| Gross depth (mm) | 460.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 77.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 174 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Тип | Keyboard and Mouse Set |
| Раскладка клавиатуры | Lithuanian |
| Совместимость | 2.4GHz: Windows 7, Windows 8.1,10 and 11 or later; Mac OS; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.04); Chrome; Android OS. Bluetooth 5.1: Windows 8.1,10 and 11 or later; Mac OS; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.04); Chrome; Android OS |
| Цвет товара | Black |
| Технология подключения | Wireless |
| Package content | KM555 Keyboard and Mouse; USB Receiver - WR3, Batteries (Keyboard AAA x2/Mouse AA x1), Documentation |