Kingston KCP432ND8/16 | PC/server
- Код товара: 445270
- EAN: 740617324808
- MPN: KCP432ND8/16
218.94€
Без налога: 180.94€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | KCP432ND8/16 |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 15.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 32.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6160 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Комплектующие для | PC/server |