Goobay HDMI Angled Adapter 270° Horizontal, 8K @ 60 Hz, Gold-Plated, Black/Silver | 72012
- Код товара: 445701
- EAN: 4040849720123
- MPN: 72012
2.41€
Без налога: 1.99€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 78.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3077 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | 72012 |
| Producer product family | HDMI Angled Adapter 270° Horizontal, 8K @ 60 Hz, Gold-Plated, Black/Silver |