Genesis Gaming Mouse | Zircon 660 | Wired/Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Black
- Код товара: 446548
- EAN: 5901969444827
- MPN: NMG-2191
35.24€
Без налога: 29.12€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 138.50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.138 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 781 шт. |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.092 кг |
| Producer product name | Zircon 660 |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Подсветка | Yes, 9 modes |
| Sensors | Optical |
| Тип устройства | Wired/Wireless |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Тип свича | Mechanical |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Тип соединения | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |