Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | 61164 | HDMI to HDMI | 15 m
- Код товара: 447049
- EAN: 4040849611643
- MPN: 61164
9.29€
Без налога: 7.68€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 219.00 мм |
| Gross height (mm) | 62.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 31.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 374 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.41 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Producer product name | 61164 |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Тип | HDMI to HDMI |
| Длина кабеля | 15 м |
| Цвет товара | Black |