Nanoleaf Blocks Squares Add-On Kit (2 Panels) | 16M+ colours
- Код товара: 447155
- EAN: 4895263600540
- MPN: N8100E00-2BS
50.71€
Без налога: 41.91€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 245.00 мм |
| Gross width (mm) | 68.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 288 гр. |
| Plastic (No PET) | 72 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.36 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 шт. |
| Gross weight | 1.38 кг |
| Net weight | 1.02 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Producer product name | Blocks Squares Add-On Kit (2 Panels) |
| Life time | 25000 ч |
| Цвет света | 16M+ colours |
| Особые свойства | Compabitility: Apple Home, Amazon Alexa, Google Home, SmartThings, Razer Chroma; Communication Protocol: WiFi (2.4 GHz b/g/n); Colour Temperature: 1200K-6500K; IP20 |