Gembird 2-port universal USB charger (A+C), 2.4 A | TA-UC-2AC12-01-BK
- Код товара: 447748
- EAN: 8716309130547
- MPN: TA-UC-2AC12-01-BK
2.48€
Без налога: 2.05€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 45.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2000 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | TA-UC-2AC12-01-BK |
| Producer product family | 2-port universal USB charger (A+C), 2.4 A |
| Цвет товара | Black |