Dell Silent Mouse | MS355 | Wireless | Bluetooth/2.4GHz | Black
- Код товара: 448068
- EAN: 5397184822067
- MPN: 570-BBJH
24.61€
Без налога: 20.34€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 46.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1381 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | MS355 |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Black |
| Прокрутка | Scroll Wheel |
| Датчик перемещения | Optical LED |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Тип соединения | Bluetooth/2.4GHz |