Dell | KB525C | Keyboard | Wired | Russian | Black | USB-C
- Код товара: 448098
- EAN: 5397184922101
- MPN: 580-BBTF
31.34€
Без налога: 25.90€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | KB525C |
| Gross depth (mm) | 155.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 465.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 400 шт. |
| Gross weight | 0.96 кг |
| Net weight | 0.46 кг |
| Тип коннектора | USB-C |
| Тип | Keyboard |
| Раскладка клавиатуры | Russian |
| Совместимость | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Mac OS, Red Hat Enterprise Linux 8, Ubuntu 18.4, ChromeOS, Android |
| Технические особенности | Quiet Keys, Spill Resistant, Low-profile Keys, Adjustable Tilt, Illuminated |
| Цвет товара | Black |
| Технология подключения | Wired |
| Bluetooth | No |
| Высота | 2.61 см |
| Package content | Wired Collaboration Keyboard KB525C; USB-C Cable with USB-A Adapter |
| Беспроводное подключение | No |