Gigabyte PSU | GP-P650SS ICE GEU1 | 650 W
- Код товара: 448100
- EAN: 4719331554927
- MPN: GP-P650SS ICE GEU1
52.05€
Без налога: 43.02€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Номинальная мощность | 650 Вт |
| Producer product name | GP-P650SS ICE GEU1 |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 170.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 457 шт. |
| Gross weight | 2.19 кг |
| Net weight | 2.00 кг |