Goobay USB-C Cable, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0.5 m | 74199
- Код товара: 448747
- EAN: 4040849741999
- MPN: 74199
4.86€
Без налога: 4.02€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1.60 гр. |
| Plastic (No PET) | 0.40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 12000 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | 74199 |
| Producer product family | USB-C Cable, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0.5 m |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Мощность | 100 Вт |