Xiaomi Power Bank 22.5W | 10000 mAh | Lite
- Код товара: 448997
- EAN: 6941812758663
- MPN: BHR9350GL
13.32€
Без налога: 11.01€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 153 мм |
| Gross height (mm) | 24 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.0003672 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Palette Qty | 3333 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Цвет товара | Lite |
| Емкость батареи | 10000 мА·ч |
| Технология батареи | Lithium Ion |
| Producer product family | Power Bank 22.5W |