PETKIT | Pet Odor Eliminator N60, 3pcs | P9224
- Код товара: 449178
- EAN: 6975069305240
- MPN: P9224
20.30€
Без налога: 16.78€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 64.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1350 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Producer product name | P9224 |
| Producer product family | Pet Odor Eliminator N60, 3pcs |