Segway | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E | 1600 W | 25 km/h | 11 " | Black
- Код товара: 450538
- EAN: 8721008535449
- MPN: AA.05.18.01.0001
755.94€
Без налога: 624.74€
| Производитель | Segway |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1200 мм |
| Gross height (mm) | 600 мм |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 900.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.90 кг |
| TI weight (kg) | 3.90 кг |
| Volume (m3) | 0.1656 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9 шт. |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 29.00 кг |
| Net weight | 25.10 кг |
| Speed | 25 км/ч |
| Наименование продукта | Ninebot Kickscooter ZT3 Pro E |
| Размер колеса | 11 дюйм |
| Цвет | Black |
| Время зарядки | 4 ч |
| Мощность мотора | 1600 Вт |
| Аккумуляторная батарея | Yes |