FIXED Dual USB Car Charger 15W, Black | Fixed
- Код товара: 451202
- EAN: 8591680164585
- MPN: FIXCC15N-2U-BK
7.05€
Без налога: 5.83€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 194.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5938 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |