Hyper | HyperJuice 35W USB-C GaN Charger
- Код товара: 451961
- EAN: 6941921148195
- MPN: HJG35EU
16.14€
Без налога: 13.34€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6717 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Producer product name | HyperJuice 35W USB-C GaN Charger |
| Цвет товара | White |