Hyper HyperJuice QI2 4 in 1 Charging Stand
- Код товара: 451968
- EAN: 6941921149345
- MPN: HJ3004WHGL
94.69€
Без налога: 78.26€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 211.00 мм |
| Gross height (mm) | 61.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 790 шт. |
| Gross weight | 1.10 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | HyperJuice QI2 4 in 1 Charging Stand |
| Цвет товара | White |