Xiaomi | 67W HyperCharge Combo (Type-A) EU
- Код товара: 452489
- EAN: 6941812714393
- MPN: BHR9465EU
18.60€
Без налога: 15.37€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3704 шт. |
| Gross weight | 0.202 кг |
| Net weight | 0.102 кг |
| Producer product name | 67W HyperCharge Combo (Type-A) EU |