Lenovo | Folio Case for Lenovo Tab
- Код товара: 454930
- EAN: 198155023354
- MPN: ZG38C06653
16.49€
Без налога: 13.63€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 21 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 183 мм |
| Gross width (mm) | 265 мм |
| Gross height (mm) | 26 мм |
| Volume (m3) | 0.00126087 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Palette Qty | 685 шт. |
| Gross weight | 0.305 кг |
| Net weight | 0.282 кг |
| Другие особенности | This folio case is designed to protect your tablet with modern material finish and brimless style. The folio case comes with the stand mode, allowing you to watch rich videos in convenient and comfortable positions. You can carry and use your tablet with pride. |
| Producer product name | Folio Case for Lenovo Tab |