Lenovo | Folio Case for Idea Tab Pro
- Код товара: 454938
- EAN: 198153746811
- MPN: ZG38C05980
21.10€
Без налога: 17.44€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 294 мм |
| Gross height (mm) | 14 мм |
| Gross width (mm) | 193 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 21.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.000794388 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1202 шт. |
| Gross weight | 0.418 кг |
| Net weight | 0.39 кг |
| Другие особенности | The stylish extension to your Idea Tab Pro, the carefully crafted Folio Case is as protective as it is functional. Prevent gradual wear-and-tear, enjoy hands-free streaming and browsing, and show off your style with a case built for innovators on the go. |
| Producer product name | Folio Case for Idea Tab Pro |