Kingston DataTraveler SE9 G3 | 64 GB | USB 3.2 | Dark nickel
- Код товара: 454951
- EAN: 740617343465
- MPN: KE-U2X64-1AC
14.39€
Без налога: 11.89€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 45.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 15.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16129 шт. |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | DataTraveler SE9 G3 |
| Цвет товара | Dark nickel |
| Емкость | 64 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.2 |
| Материал | Metal |