Xiaomi Leather Quick Release Strap | Apricot Pink
- Код товара: 455013
- EAN: 6941812760284
- MPN: BHR9570GL
21.37€
Без налога: 17.66€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 33.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.052 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5236 шт. |
| Gross weight | 0.064 кг |
| Net weight | 0.012 кг |
| Наименование продукта | Leather Quick Release Strap |
| Цвет товара | Apricot Pink |