Hammer Watch 2 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.5" | Waterproof | Black
- Код товара: 455094
- EAN: 5902983631101
- MPN: SMA002929
100.35€
Без налога: 82.93€
| Производитель | Hammer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5780 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | Watch 2 |
| Тип продукта | Smart watch |
| Screen size | 1.5" |
| Монитор сердечного ритма | Yes |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Black |
| GPS (спутниковый) | Yes |
| Call/Message notifications | Yes |
| Sleep monitoring | Yes |
| Размер дисплея (ГхВ) | 466 x 466 pixels |
| Совместимость | Android, iOS |