Eaton 5P Gen2 UPS | 5P650IRG2 | 650 VA | 520 W
- Код товара: 455275
- EAN: 3553340710292
- MPN: 5P650IRG2
508.39€
Без налога: 420.16€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 580.00 мм |
| Gross height (mm) | 228.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 960.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.96 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.5 кг |
| Palette Qty | 13 шт. |
| Gross weight | 12.56 кг |
| Net weight | 8.60 кг |
| Producer product name | 5P650IRG2 |
| Producer product family | 5P Gen2 UPS |
| Вместимость | 520 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Input: C14, Outputs: (4) C13 |
| Емкость | 650 ВА |