Epson EF-22N | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Metallic Blue
- Код товара: 455352
- EAN: 8715946735047
- MPN: V11HB38440
829.99€
Без налога: 685.94€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 223.00 мм |
| Gross height (mm) | 221.00 мм |
| Gross width (mm) | 266.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 66 шт. |
| Gross weight | 4.20 кг |
| Net weight | 3.00 кг |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 1000 лм |
| Producer product name | EF-22N |
| Контрастность | 5000000:1 |
| Throw ratio | 1.00-1.82:1 |
| Цвет товара | Metallic Blue |
| Producer product family | Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Соотношение сторон | 16:9 |