Digitus | Active USB 3.0 Extension Cable | DA-73106
- Код товара: 455954
- EAN: 4016032457497
- MPN: DA-73106
44.13€
Без налога: 36.47€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 186.00 мм |
| Gross height (mm) | 68.00 мм |
| Gross width (mm) | 186.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 144.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 36.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 735 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.83 кг |
| Net weight | 0.65 кг |
| Producer product name | DA-73106 |
| Producer product family | Active USB 3.0 Extension Cable |
| Длина кабеля | 15 м |