Digitus | Active USB 3.2 Gen1 5G extension cable | DA-73111 | USB-C to USB-A
- Код товара: 455962
- EAN: 4016032497417
- MPN: DA-73111
29.69€
Без налога: 24.54€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 165.00 мм |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 136.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 34.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.17 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1269 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.51 кг |
| Net weight | 0.34 кг |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Producer product name | DA-73111 |
| Producer product family | Active USB 3.2 Gen1 5G extension cable |
| Длина кабеля | 10 м |