Digitus | USB 2.0 Serial Adapter | DA-70167
- Код товара: 455966
- EAN: 4016032456308
- MPN: DA-70167
9.78€
Без налога: 8.08€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DA-70167 |
| Producer product family | USB 2.0 Serial Adapter |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2469 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Тип | USB 2.0 Serial Adapter |