Digitus USB Type-C OTG 3-Port HUB and Card Reader | DA-70243
- Код товара: 455967
- EAN: 4016032425830
- MPN: DA-70243
10.03€
Без налога: 8.29€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5808 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | DA-70243 |
| Producer product family | USB Type-C OTG 3-Port HUB and Card Reader |