Fractal Design | Computer Fan | Momentum 14
- Код товара: 456053
- EAN: 7340172708872
- MPN: FD-F-MO1-1402
18.77€
Без налога: 15.51€
| Производитель | Fractal Design |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 182.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 122.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1297 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.21 кг |
| Producer product name | Momentum 14 |
| Producer product family | Computer Fan |